Miranda Kerr dördüncü kez anne oldu!

Eski Victoria’s Secret meleği Miranda Kerr, 2010 yılında İngiliz Oyuncu Orlando Bloom (47) ile dünyaevine girmişti. 2013’te yollarını ayıran çiftin, Flynn Christopher Blanchard Copeland adını verdikleri bir oğlu olmuştu.

Kerr, 2017’de ise iş insanı Evan Spiegel (33) ile nikah masasına oturmuştu. İkilinin, Hart ve Myles isimlerini verdikleri iki oğlu dünyaya gelmişti.

“KOCAM BENİ İKNA ETMEYE ÇALIŞIYOR”

Geçtiğimiz yaz Vogue Australia’ya konuşan emekli model, daha fazla çocuk sahibi olmaya açık olduğunu paylaşmıştı. Kerr, kendisinin ve eşi Spiegel’in ailelerine yeni bir üye getirip getirmeyecekleri sorulduğunda, “Kocam beni bunun için ikna etmeye çalışıyor” cevabını vermişti.

Miranda, eylül ayında ise Evan ile evliliğinden üçüncü bebeklerini beklediğini açıklamıştı. Bebeğinin cinsiyetinin erkek olduğunu belirten ünlü isim, “Dördüncü bebeği duyurmaktan dolayı çok heyecanlıyım” mesajını yazmıştı.

MÜJDELİ HABERİ DUYURDU

40 yaşındaki Miranda Kerr, eşi Evan Spiegel ile üçüncü bebeklerini 27 Şubat’ta kucaklarına aldıklarını duyurdu. Müjdeli haberi Snapchat üzerinden paylaşan ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Küçük güneş ışığımız Pierre Kerr Spiegel’in gelişinden büyük mutluluk duyuyoruz. Dördüncü oğlumuzu ailemize kattığımız için daha heyecanlı olamazdık. Kendimizi kutsanmış hissediyoruz.

Model, turuncu ve sarı çiçeklerin, bir çift bebek çorabının ve yeni doğan bebeğinin adıyla işlenmiş bir battaniyenin fotoğrafını da paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir