19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 2019-2024 yılları arasında birlikte çalıştığı belediye meclis üyelerine iftar yemeğinde teşekkür plaketi verdi. Topaloğlu, meclis üyelerine hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek başarılar diledi.
Çerkezköy, Kapaklı ve Saray ilçelerinde yaşanan personel sorunu nedeniyle Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası tarafından aşçı yardımcılığı kursu açılacak. Kursa katılmak isteyenler Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’ndan detaylı bilgi alabilirler.