Macbook Servisi

Macbook Tamiri

Yok rahatsız ettik kusura bakmayın aralar herkes rahatsız aynen öyle olamaz çok ateşi var ona hastalık bulaşmış nereye götürmemiz bilmiyorum şarbonun şarbonlu zombi koyunların olmadığı bir yere antibiyotiğe ihtiyacı var elinde hiç var evet olabilir. Affedersin müsaade ettim suyu geldi babacık Macbook Servisi ona ilaç ver veriyor ona cipro yakındaki bir çiftlikten geliyor hayvanlar için kullanılır ama yardımı olacaktır neden sadece yarım hap veriyor herkese yetmesi. Lazım herkesin iyileşmesini yetecek kadar yani tünaydın düşündüğünü biliyorum babacık aile kurmak için uygun zaman değil.

Macbook Servisi

Diyorsun ama uygun zaman diye bir şey gerçekten hiç oldu acaba tamam zombiler var ama daha önce ruslar nükleer silahlar teröristler falan vardı biliyorsun yani kendimizi önce olarak görmeliyiz sınırları keşfetmeliyiz anlıyor yardım etmen gerek. Doktor lazım afedersin bizim doktoru çağırabilir Macbook Servisi misiniz sakallı pantolon askıları var çok sertti içeride küçük bir canavar var çocuk hakkında konuşmamız gerek dayanamayacak kendi insanlarını bile iyileştirecek kadar siproları yok derinden yaşayacak bir. Kişi seçerlerse bin onlardan biri.

Macbook Servisi

Bile değil yakınlarda başka kasaba var birkaç tane var kasabalar genelde otoyol üzerinde yani çoğu çoktan ıskartaya çıkmıştır i̇lerideki çiftlikteki bay eput’ta bir kaynak bulmuş kasabayı fazla i̇ngiliz bilmez içinde küçük bir eczane var çünkü. Çok uzak araç olmadan çok tehlikeli Macbook Servisi atlarımızı şubat toplar yedi sizinle gelebilir miyim kasabayı bulmak kolay değildir ayrıca topluluğum için kullanışlı şeylerde bulabilirim belki neden olmasın sen kullan ben pompalıyı alayım zombiler zombi. Zombiler için gayet bir değer.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir