İngiliz ekibinden Zaniolo için resmi açıklama!

Aston Villa menajeri Unai Emery, transfer gündeminde yer aldığı iddia edilen Galatasaraylı Nicolo Zaniolo hakkında konuştu.

İspanyol çalıştırıcı, sezonun ilk maçında Newcastle ile oynayacakları karşılaşması öncesi Nicolo Zaniolo’yla ilgili sorulan sorulara yanıt verdi.

Emery, yaptığı açıklamada, “Hangi oyuncuların bize yardımcı olabileceğine yönelik çalışmalar yapıyoruz. Takıma bir veya daha fazla oyuncu da gelebilir. Kim olduğu net değil.” diye konuştu.

“Bize katkısı olabilecek bir oyuncu”

Zaniolo’nun yeteneklerinden de bahseden Emery, “Zaniolo tam olarak bir forvet değil, çok yönlü bir oyuncu. Forvet, 7 veya 10 numara oynayabiliyor. Sahip olduğu özelliklerle bize katkısı olabilecek bir oyuncu ama listemizde başka isimler de var” diye konuştu.

Dün çıkan haberlerde Aston Villa Sportif Direktörü Monchi’nin Roma’da görev yaptığı dönem birlikte çalıştığı Zaniolo’yu takıma kazandırmak için mesai harcadığı yazılmıştı.

Basına yansıyan son gelişmelerde ise Aston Villa’nın Galatasaray’a satın alma opsiyonlu kiralama teklifinde bulunduğu ve teklif içeriğinin toplamda 30 milyon euroyu bulabileceği belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir