Anker’dan yeni 7’li şarj istasyonu! Bağladığınız ekipmanlara bile garanti veriyor!

Anker, ABD pazarı için tanıttığı yeni bir USB-C şarj istasyonu ile cihazlara 100W’a kadar şarj sağlıyor. Anker 7-in-1 USB-C Şarj İstasyonu (100W) olarak adlandırılan bu çoklu şarj cihazı, aynı anda 7 cihazı şarj ederek çalışma alanınızı düzenlemenize yardımcı oluyor.

Anker 7-in-1 USB-C Şarj İstasyonu, ön tarafta iki USB-C ve iki USB-A portuna, arka tarafta ise üç AC prizine sahip. Bu sayede, aynı anda yedi cihazı şarj edebiliyor. Maksimum 100W şarj hızına, USB-C portu tek başına kullanıldığında ulaşılıyor. Anker’a göre, bu yeni şarj istasyonu, bir MacBook Pro 16 inç’i yarım saatte %50 şarj edebiliyor. İki USB-C portu aynı anda kullanıldığında ise cihaz, bağlı iki cihaza 67W:30W veya 45W:45W güç sağlayabiliyor. USB-A portları, maksimum 12W şarj hızı sunuyor.

Anker’dan yeni 7’li şarj istasyonu! Bağladığınız ekipmanlara bile garanti veriyor!

Yeni Anker şarj istasyonu, cihazın kısa devre, aşırı gerilim ve aşırı ısınmayı önlemesi için Anker’ın ActiveShield teknolojisi ile donatılmış. ActiveShield, aşırı ısınmaya karşı koruma için şarj istasyonunun sıcaklığını günde 3 milyon kez kontrol edebiliyor. Cihazı çalıştırmak için 1.5m AC kablosu ile donatılmış olan Anker, ürün için 18 aylık garanti ve cihazla bağlantılı ekipmanlar için ömür boyu 25.000 dolarlık bir garanti sunuyor. Bu garantiler şu an için sadece ABD’de geçerli.

Anker 7-in-1 USB-C Şarj İstasyonu’nun orijinal fiyatı 79.99 dolar ancak müşteriler, sayfa içindeki bir kuponla %20 indirimden yararlanabiliyorlar. Böylece şarj istasyonunun indirimli fiyatı 64 dolara düşüyor. İndirim süresinin ne kadar süreceğine dair henüz bir bilgi yok. Ayrıca, Anker yeni 7-in-1 USB-C Şarj İstasyonu’nun (100W) küresel kullanılabilirliği ve fiyatlandırması hakkında herhangi bir bilgi vermedi. ABD’deki alıcılar, Anker 7-in-1 Şarj İstasyonunu Amazon’dan satın alabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir